Monday, 16 May 2016

GLAMBEAUTY Białe paznokcie - hit lata 2016!

Lato coraz blizej. Jestem przekonana, że każda Glam Girl szczegółowo planuje już szeroką gamę ubrań i akcesoriów. Niezwykle ważnymi elementami są również makijaż i paznokcie - to uzupełnienie naszego wizerunku. Wciąż się dziwie kiedy spotykam dziewczyny którego tego nie rozumieją. Ty na pewno też znasz choć jedną taką kobietę. Ciuszki ma z górnej półki, mogłaby wyglądać jak laleczka... Ale jej paznokcie wołają o pomstę do nieba...W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo sposobów dbania o paznokcie - hybrydy, żele, akryle, tradycyjny manicure w domu lub w salonie. Ewentualnie szczotka i mydło. Cokolwiek wybierzesz i tak automatycznie stajesz na wyższej półce. Zadbane paznokcie to jeden z Twoich najlepszych akcentów, obok kultury osobistej i uśmiechu.

Jakie kolory wybrać tego lata? Zależy co planujesz. Na wakacje w tropikach wybież soczysty róz lub neonowy pomarańcz. Na imprezę czerwień, idąc na rozmowę o prace zdecyduj się na nude lub delikatny róż. Co jednak jezeli nie masz czasu by wciąż zmieniać kolory na paznokciach? Wybież biel! Jest uniwersalna, elegancka i obłędnie podkreśla opaleniznę!


Biel świetnie wspólgra z innymi kolorami. Wybór jest Twój. Ja postawiłąm na dziewczęce połączenie bieli i różu.


Jakich lakierów używam? Chanel Eastern Lights no.612 oraz OPI Alpine Snow. Czym się różnią? Chanel jest bardziej błyszczący. Nie mogę nazwać OPI matowym, ale jest zdecydowanie mniej błyszczący niż Chanel. Oba bardzo lubię i polecam z czystym sumieniem.

Na zdjęciu widzicie również hybryde od Semilac w kolorze bieli. Generalnie utwardzam paznokcie tradycyjnym żelem, czasem maluję po nim hybrydą. Jednak zdecydowanie częściej decyduję się na zwykłe lakiery, gdyż lubię zmienić kolor co kilka dni.


Dziękuję za tak wiele odsłon 
xxx

No comments:

Post a Comment