Wednesday, 18 May 2016

GLAMLIFE Dzień Matki - stylowe prezenty

Jeszcze tydzień i w Polsce obchodzony będzie Dzień Matki. Wybacz, że będę bezpośrednia ale w tym roku daruj sobie te bezgustowne figurki do postawienia na meblościance. Na prawdę stać Cie na więcej. Nawet jeżeli Twoja mama je lubi, to prawdopodobnie dlatego, ze nigdy nie dostała nic lepszego.


Każda Glam Girl wie z doświadczenia, jak czasami ciężko jest być kobietą. Część z Was już wie, a druga część dopiero się dowie, że jeszcze trudniej jest być matką. Czas więc przestać patrzeć na Waszą Mamę jako sprzątaczkę, kucharkę i praczkę. 26 Maja spraw by poczuła się na prawdę glamour!

Pierwszym krokiem do znalezienia prezentu idealnego będzie zdecydowanie, czy mama woli niespodzianki czy raczej wolałaby sama wybrać co chciałaby dostać? Wbrew pozorom druga opcja wcale nie jest łatwiejsza

1) Sama wybiera
Mama już zawsze będzie patrzyłą na Ciebie jak na swoje małe dzieciątko - prawdopodobnie ostatnią rzeczą jaką chce zrobić to naciągać Cię na wydatki. Twoją rolą jest przekonać ją, że akurat ten wydatek zaplanowałaś już wcześniej w budżecie. Ona łożyła na Ciebie pół Twojego życia (lub nawet wciąż to robi). Ten szczególny dzień to okazja by pokazać, ze kochasz ją nie tylko w słowach, ale jesteś skłonna wydać swoje pieniądze, by sprawić jej radość

2) Niespodzianka.
Odpadają sprzęty agd, babcine piżamy i porcelanowe figurki do postawienia na meblach.

Co więc kupić?

* Zabaw się w szpiega i sprawdź półkę w łazience - być może mamie kończy się ukochany krem lub perfumy? Jest to jedna z najłatwieszych opcji i masz gwarancję, że trafisz z prezentem w 100%.


* A może Twoja mama używa pierwszego lepszego kremu jaki złapie w markecie? Weź mamę na zakupy. Znane marki takie jak Chanel, Clinique czy Lancome szkolą swoich pracowników, jak dobierać kosmetyki według potrzeb klienta. Wcześniej wypytaj o ceny, umów się ze sprzedawczynią na konkretną godzinę i ponformuj ją o Twoim budżecie. Twoja mama oprócz kremu, wyjdzie ze sklepu z masą próbek, od razu czując się piękniejsza.

* Twoja mama lubi być dopieszczana? A może zbyt często o sobie zapomina? Kup jest gift card na masaż lub manicure do wykorzystania w wybranym przez nią czasie.

* Wiesz, że Twoja mama wzdycha za jakimś dodatkiem do domu (ale nie kuchenno-sprzątającym!) lub modowym akcesoriem, ale Twój tata uważa, że to strata pieniędzy i widzimisie? Ty jej go zafunduj! W końcu też jesteś kobietą i rozumiesz, że "chcieć"coś nie zawsze równa się z "potrzebować" tego.

* Jeżeli nie dysponujesz zbyt duzym budżetem kwiaty i czekoladki będą najlepszym wyborem. Szczególnie, jeżeli dodasz do nich odręcznie pisany liścik z podziękowaniem za wszystko, czego się nauczyłaś i co dostałaś od mamy.
Czytasz tego bloga ponieważ jesteś nieprzeciętną dziewczyną. Zastanawiałaś się kiedyś jak duży wpływ na to kim dzisiaj jesteś miała Twoja mama? Olbrzmi, jeżeli nie największy. Jeżeli lubisz siebie i to kim dzisiaj jesteś - podziękuj mamie. Nie tylko 26 Maja.

Adriana
XXX

No comments:

Post a Comment