Friday, 20 May 2016

GLAMLIFE Dzień Matki - stylowy dzień z mamą

Kochasz swoją mamę i ponad wszystko cenisz jej towarzystwo. Dlatego w tym roku z okazji Dnia Matki zorganizuj wspólne wyjście mama-córka i spraw by ten dzień był niezapomniany.1) Kiedy ostatnio miałaś czas sam na sam z mamą? Bez młodszej siostry uczepionej jej ramienia oraz taty co chwilę wyskakującego z pytaniami typu: "Widziałaś gdzieś pilot?". Wyciągniją rodzicielkę z domu - idźcie do ulubionej kawiarni, lub przytulnej restauracji na obiad. Ty płacisz. Mamie na pewno będzie przyjemnie, a tata i siostra niech tego dnia sami o siebie zadbają.

2) Uważasz, ze mama nie poświęca sobie odpowiednio dużo uwagi? Zapoznaj ją z nowinkami, które pomogą jej wyglądać świetnie, jednocześnie nie zabierając dużo czasu. Umów mamę na manicure hybrydowy lub keratynowe prostowanie włosów. Jak już dorosła koieta doskonale rozumiesz, że każda z nas chce wyglądać na zadbaną, ale często brak nam na to czasu.

3) Jednym z najlepszych "babskich" dni, będzie dzien w SPA. Nawet jeżeli pochodzisz z małej miejscowości i  w Twojej okolicy nie ma takiego ośrodka wycągnij mamę na basen z sauną. Zrelaksujecie się i przy okazji będziecie miały okazje porozmawiać od serca.

4) Wyciągnij mamę na długi spacer lub zwiedzanie. Odwiedzenie ruin zameczku w którym ostatni raz byłyście razem gdy miałaś 9 lat będzie świetną okazją do wspomnień i spojrzenia na Wasze relację z puktu widzenia tych wszystkich lat.

5) Coraz więcej gabinetów masażu oferują tzw. masaż dla par. Nic nie szkodzi, byś na taki relaks wybrała się z mamą. Wspólny kieliszek wina i ploteczki po będą idealnym dopełnieniem tego dnia.

Cokolwiek postanowisz robić w Dzień Matki, pamiętaj że to Twoja mama tego dnia jest gwiazdą. Jeżeli na żaden z pomysłów nie możesz sobie pozwolić, mam inny. Zaparz herbatę lub otwórz butelkę wina i wspólnie obejrzyjcie kilka rodzinnych albumów. Każda mama uwielbia wracać wspomnieniami do czasów, gdy jej dzieci były malutkie. Dla Ciebie to świetna okazja by zbaczyć, że czas nie omija nikogo, również Twojej mamy. Dlatego każdy dzień z nią jest na wagę złota.


No comments:

Post a Comment