Tuesday, 10 May 2016

GLAMLIFE Zaproszenie do bloga.

Glamour to takie piękne słowo. Kojarzy nam się z urodą, dobrym gustem, lekkością bycia... Która z Nas nie chciałaby tak żyć? Niestety - los nie obdarowuje wszystkich tak samo.

Zapewne myślisz "Łatwo jest być Glam Girl jeżeli ma się bogatych rodziców i miliony na koncie". Lub jest się piękną, smukłą dziewczyną o którą zabijają się bogaci faceci. Czyż nie?

Ja, dziewczyna z małego miasteczką/pracująca po 60/h na tydzień/studentka jedząca zupki chińskie (niepotrzebne skreślić, ewentualnie dopisać swoje) nigdy nie będę Glam Girl. Brak mi pieniędzy, wolnego czasu, często nawet chęci by bawić się w przebieranki i udawać kogoś kim nie jestem. A jestem przeciętną dziewczyną, która przeżyje swoje przeciętne życie jak przeciętny szarak i tyle. End of the story.

I właśnie tutaj wchodzę JA. Jestem tutaj po to, by pokazać Ci, że wszystko jest w Twoich rękach. Z każdym wpisem będę chciała Ci udowodnić, że wcale nie jesteś taka przeciętna. Że każda z nas przechodzi etap "brzydkiego kaczątka", "Kopciuszka" czy po prostu obojętności. Ale z tego można się wygrzebać.

Niestety nie przyjdzie wróżka, nie pomacha różczką i nie wyczaruje Ci miliona dolców na koncie. Co więcej - nawet ten milion nie zrobiłby z Ciebie Glam Girl! O nie! To jest w Tobie - sposób myślenia, zachowania, ubierania, dbania o siebie, planowania swojej kariery i przestrzeni życiowej. Chcę byś celebrowała poranki (nawet te przed pracą!), byś wreszcie zorganizowała swoją szafę, byś była elegancka ale zdecydowana w kontaktach z ludźmi. I byś już nigdy, przenigdy nie zazdrościła innej Glam Girl, tylko była w jednym klubie z nią!

Głęboko wierzę, że większość moich czytelniczek jest już gdzieś w połowie drogi, a ten blog ma tylko umocnić ich starania, by codzienność nie była szara. Wiem też, że są pośród Was prawdziwe Glam Girls które będą tutaj zaglądać by inspirować siebie i innych.

Zapraszam na kolejne wpisy
xxx

(Fot. Dailymail.co.uk)

No comments:

Post a Comment